ShowBizz

Delinda Disha: Pro për shtëpitë publike dhe dënimit me vdekje për përdhunuesit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:56 - 12/06/20 |
mapo.al

Delina Disha ka kërkuar dënim me vdekje për përdhunuesit.


Ndërsa ka shprehur dëshirën për hapjen e shtëpive publike.


Sipas saj, në këtë mënyrë meshkujt mund të largojnë frustrimet e tyre. 
 View this post on Instagram

 

@mademoiselleboutiquea 😍

A post shared by Delinda Disha (@delinda_disha) on

Është problem i shoqërisë shqiptare. Jam pro dënimit të këtyre individëve. Me asnjë të drejtë asnjëri nuk duhet të cënojë jetën e një fëmije, ëndërrat e tyre. Të kthehet dënimi me vdekje, e meritojmë. Jam edhe që të hapen shtëpitë publike. Ndoshta mund ti lëshojnë fustrimet e veta dhe nuk do ketë kështu lloj fenomenesh që janë të trishta dhe të dhimbshme. Jo se nuk ndodhin në Amerikë apo Evropë, por rasti i fundit ishte një nismë e mirë dhe më pëlqen që shoqëria shqiptare reagon, që po bëhemi një sepse është e vështirë që shqiptarët të bashkohen,” është shprehur aktorja.

 

View this post on Instagram

 

Portret familjar 👨‍👩‍👦

A post shared by Delinda Disha (@delinda_disha) on

Delinda foli edhe për zgjerimin e familjes duke u shprehur se dëshiron që të bëjë Desantinin me motër ose vëlla. “Kemi dëshirë që ta zgjerojmë familje. Si unë edhe Eldo jemi pro planifikimit familjar. Kur të vijë momenti besoj se Desantinin do ta bëjmë me një motër ose vëlla. Do jetë bekim nga Zoti”, tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

@fjoralbamaliqi_photographer

A post shared by Delinda Disha (@delinda_disha) on

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas