ShowBizz

Demi Lovato bën publike lidhjen e saj me sportistin (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:51 - 13/11/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Demi Lovato, pas shumë problemeve shëndetësore, tani i është kthyer jetës normale. Që pas rikuperimit të saj, ajo po shijon jetën me sportisin e njohur të bejsbollit.


Këtë gjë e kanë zbuluar me anë të një publikimi në rrjetet sociale. Lovato ka bërë zyrtare lidhjen me Austin Wilson. Demi ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet mjaft e dashuruar më Austin dhe foton e shoqëron me shkrimin:


“Dashuria ime”.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas