ShowBizz

Demi Lovato feston; 6 muaj pa drogë, dita më e bukur e jetës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:14 - 26/01/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka reaguar sot me entuziasëm pasi mbushi 6 muaj pa marrë asnjë substancë narkotike.


6 muaj më parë ajo kaloi një gjëndje kritike për jetën për shkak të overdozës.


Këngëtarja e ka treguar në Instagram këtë lajm të mrekullueshëm për të, dhe se sa mirë po ndihet duke mbushur 6 muaj pa marrë drogë.


Ajo falenderoi miqtë që i kanë qendruar pranë./gazetamapo.al/


<
>
demi lo lovato lovatoo lovatooo demi lovato


Etiketa: , , ,

Pas