Aktualitet

Demi Rose mahnit fansat me pozat e saj hot (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 17/09/21 |
mapo.al

Demi Rose ka arritur të mbledhë një numër të konsideueshëm ndjekësish në rrjetet sociale.


Ajo ka vendosur që t’i lerë sërish ‘pa frymë’ ato me postimet e publikuara.


Modelja, e cila këto ditë po kalon disa ditë pushimi në Itali, dukej mjaft sensuale e veshur me një korse në ngjyrë të zezë me një detaj ari të stolisur në gjoks.Flokët e lëshuara dhe make-up profesional i tregonin më shumë hijeshi modeles 26-vjeçare.Ajo ka treguar se karriera e saj fillimisht ka nisur para 8 vitesh dhe se  gjatë këtyre viteve i është dashur të përballet me ngacmime për shkak të formave trupore.Demi Rose ka një llogari të sajën në ‘Only Fans’ për të cilën paguhet lidhur me publikimin e videove dhe fotove hot.

159


Etiketa: ,

Pas