ShowBizz

Demi Rose nxjerr “asetet”, modelja më “hot” se kurrë me bikini (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:07 - 04/02/19 |
mapo.al

Demi Rose është ndër modelet më të ndjekura dhe gjithmonë në objektivin e paparacit. Modelja tepër e nxehtë ka pozuar me bikini ndërsa shijonte rrezet e diellit në Phuket të Tajlandës, nga ku është shfaqur më bombë se kurrë.


23-vjeçarja siguroi që e gjithë vëmendja të ishte drejt saj duke vënë në pah “asetet e saj” e saj. E veshur me bikini të cilat ia ekzozojnë format më së miri, Demi u relaksua në plazh ku do të kalojë disa ditë pushime nën rrezet e nxehta të diellit. Mister mbetet se kush e shoqëron Demin…


<
>
demi3 demi2 demi1 demi


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas