ShowBizz

Demi Rose pozon me bikini(Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:47 - 20/05/20 |
mapo.al

Modelja e njohur Demi Rose, nuk ndalet së postuari foto provokative dhe tepër atraktive.


Nuk duhet harruar që fotot nudo dhe gjysëm nudo janë ato që Demi poston më shumë.


 View this post on Instagram

 
Heaven is a state of mind. 💓A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Njësoj ka vepruar edhe në postimin e fundit ku ka treguar të pasmet ndërkohë që ka veshur tanga.

Parajsa është gjendje shpirtërore”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet pranë detit.

 

 

View this post on Instagram

 

Lockdown 🔒🖤 @capturethethroneclothing @crazycreampr #capturethethroneclothing #crazycreampr

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 

View this post on Instagram

 

See you in your dreams 💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 

View this post on Instagram

 

Quarantine partner @kinsey ❤️ By @johnnycinematic

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

1


Etiketa:

Pas