Demokratët grisin fletët e votimit, Rama i mbledh dhe i fut në qese (FOTO)

Gjatë seancës së dytë plenare pasditen e sotme teksa votohej për kryetaren e Kuvendit Lindita Nikolla, deputetët e Partisë Demokratike, kanë grisur fletët e votimit në shënjë proteste Në momentin kur radha për të shkuar drejt kutisë së votimit ishte e kryeministrit Edi Rama, kreu i qeverisë fillimisht mblodhi fletët e grisura, i futi në … Continue reading Demokratët grisin fletët e votimit, Rama i mbledh dhe i fut në qese (FOTO)