Aktualitet

Dëmtimi i rrjetit elektrik, ja zonat pa energji në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:02 - 28/06/20 |
mapo.al

Zonat pranë Rrugës së Elbasanit, tek Arena Kombëtare dhe deri te Garda e Republikës, janë momentalisht pa energji elektrike.


Shkak është bërë një dëmtim elektrik që ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë nga një subjekt privat.


OSHEE njofton se po punohet për të rikthyer sa më shpejt energjinë elektrike.NJOFTIMI NGA OSSHE
Zonat prane “Rruga e Elbasanit”, stadiumit “Arena Kombetare”, e deri te Garda Republikes jane aktualisht pa energji elektrike per shkak te demtimit te rrjetit elektrik nga nje subjekt privat.Brigadat e OSSH jane duke punuar per rikthimin sa me te shpejte te furnizimit.

1


Etiketa: , , ,

Pas