Sport

Dëmtimi, Juventus pa lojtarin kryesor kundër Milanit

Mario Mandzukic mund të mungoj në Superkupën e Italisë kundër Milanit.


Sulmuesi kroat i Juventusit ka një problem muskulor dhe pritet që mos të përfshihet me skuadrën e drejtuar nga Allegri.

Ndeshja e Superkupës së Italisë do të luhet të mërkurën e ardhshme në Geddah të Arabisë Saudite.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas