Kryesore

Denoncimi/ Berisha: Balili u dorëzua, por Rama dhe ministrat janë pengje të…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:28 - 15/01/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për dorëzimin e Klemend Balilit.


Në një shënim në Facebook, Berisha shprehet se, “Balili u dorezua por Rama dhe ministra jane pengje te tij”.


berisha fb


Më tej shton: “Donin te mashtronin me Balilin ta paraqisnin si arrestim. Ai nuk pranoi. Beteje e madhe per videot e orgjive te Rames dhe ministrave ne Santa Quaranta. Balili nuk dorezon origjinalin por kopje tek Ardi Veliu. Sb”.


Ishte pikërisht ish-kryeministri Berisha, i pari që përmes një statusi në Facebook, lajmëroi dorëzimin e Klemend Balilit.

berisha

/Panorama/


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas