Politika

Denoncimi/ Berisha publikon foton e avionit: Narkoflota në aktivitet të plotë!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:26 - 14/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në Facebook ka publikaur denoncimin e një qytetari i cili thotë se në zonën Librazhd-Elbasan u ngarkua një avion dhe u nis.


Statusi i Sali Berishës


Narkoflota ne aktivitet te plote!


Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb


“Prsh doktor.ne zonen elbasan librazht qepare u ngarkua dhe nis 1 avjon.anonim te
lutem”


Etiketa: , , ,

Pas