Aktualitet

Berisha: Djali i deputetit të PS dhunon qytetarin dhe i thyen xhamin

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 25/09/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një qytetari, i cili denoncon dhunën e djalit të deputetit të PS, Bujar Çela, ndaj tij.


Në mesazhin dërguar Berishës, qytetari shprehet se djali i deputetit, Bujar Çela, është marrë në mbrojtje nga policia.Denoncimi i Berishës:


E rreh djali i deputetit, narkopolicia mbron agresorin! Viktima largohet nga vendi.
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital dhe shikoni fotot e tij. sb
para disa ditesh bera nje ndenocim disa cuna me rrahen keqe qe me lane disa pasoja dhe me thyen dhe xhamin e makines para komisariatit te lushnjes njeri nga keta eshte djali I deputetin I cili quhet Aldo cela djali I bujar cela dhe shefi I komisariatit Nuk mori as nje mas dhe u dyterova te iki nga shqiperija se ata dolen para meje nga komisirjati Dhe ka nje lokal pa licence ne ne lushnje qe atje pihet vetem droge


Etiketa: , , , , , ,

Pas