Aktualitet

Denoncimi i aktivistit: Tymi e flaka kanë rrethuar Vlorën, Leli ikën me pushime


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:55 - 01/08/21 |
Ergys Alushi

Kohë të keqe ke zgjedhur për pushime o kryetar Leli!


Tymi dhe flaka kanë rrethuar qytetin, kurse ti ikën me pushime!


Kthehu e na mbro pyjet nga zjarri ashtu siç po na mbron nga “të zezat për Vlorën që të kërkon Rama dhe ti nuk ia firmos”!Mijëra e mijëra pushues janë në Vlorë dhe nuk i takon një kryetari bashkie të një qyteti turistik, të iki me pushime në pikun e sezonit!Do kesh kohë plot për pushime!Kthehu se qyteti ka shumë halle dhe ka nevojë për gjerësinë dhe thellësinë e mendjes tënde!
Kthehu realisht dhe jo me ndonjë foto në facebook të bërë ditë më parë dhe e hedh sikur je në krye të punëve!

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas