Aktualitet

Denoncimi: Ndihmat po shpërndahen me mik te gjimnazi në Durrës (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 29/11/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim që ka ardhur në adresë të tij në faqen zyrtare në ‘Facebook’ nga një qytetar nga Durrësi.


Ky i fundit shkruan se në gjimnazin Leonik Tomeo edhe ndihmat për banorët e prekur nga tërmeti po shpërndahen me mik.


Denoncimi


Shperndarje abuzive, me mik e ndihmave!
Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
Pershendetje zoti berisha ketu jemi ne Durres te gjimnazi Leonik Tomeo banoret po presin gjith diten per ushqim atyre qe u eshte prishur shpijat dhe nuk po i shpërndajnë. Marrin ato banor qe kane njohje me punonjësit e policisë. Te lutem shperndaje se eshte gjynah.
Etiketa: , , ,

Pas