Politika

Denoncimi te Berisha/ “Policia organizon trafikun e refugjatëve, iu bën letrat për azil politikë për 500 Euro”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 24/01/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha duke iu referuar një qytetari i cili i ka dërguar një mesazh, ka denoncuar policinë e Korçës, pasi sipas tij ata organizojnë trafikime refugjatëve.


Në mesazhin e publikuar nga Berisha thuhet se Policët, u marrin nga 500 emigrantëve dhe u bëjnë letrat për azil politikë.


POSTIMI I PLOTË I BERISHËSNarkopolicia organizon trafikun e refugjateve!


Lexoni denoncimin e oficerit dixhital. sb


Pershendetje dokto po punoj inspektor ne polici nuk me kane vene fshesen akoma partia socialiste.skandal policia e shtetit BILISHT-KORCE po bejne transportin e klandestineve pasi keta te fundit kalojne kufirin e gjelber policia i mer dhe iu ben letrat per azil politik kundrejt pageses 500 euro per person me pas policia e bilishtit i shoqeron me fugon tek policia e korces ku policia e korces i mer kundrejt pageses dhe i con ne kampin e babrru tirane.ne tirane klandestinet qendrojne 1 dite dhe shoqerohen perseri deri ne kufi me malin e zi.e thene me thjeshte policia mer lek per letrat e azilit dhe per transportin e klandestineve.publikoje doktor shume respekte.anonim ju lutem se me heqin nga puna.

bERISHA


Etiketa: , , , , ,

Pas