Aktualitet

Denoncimi te Berisha: Rrahman Rraja me vilë luksoze në Qafë Shtamë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:42 - 04/05/21 |
mapo.al

“Rrahman Rraja ka ndërtuar një vilë në Parkun Kombëtar të Qafë Shtamës”. 


Ky është denoncimi që mbërrin në llogarinë e ish-kryeministrit Sali Berisha në Facebook.


Nuk dihet se kujt ia ka blerë tokën deputeti i PS dhe se si është ndërtuar një vilë private në një zonë të mbrojtur.

Denoncimi
Denoncon vilen e Rrahman Rrajes ne parkun kombetar te Qaf Shtames!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje doktorr sali berisha ku morri kete toke rrafman rraja qe beri vile ne parkun komtrare qafshtame mos ja ka lene babai trashigimije apo ka vjedh token se eshte ne pushter Rrahman Rraja si eh beri kete shpije ai ne qafshtame kujt ja blejti token shtet i krimit qeferija hajduve eh te lutem anonim se na bejne keq keto pisat do te coj dhe foto me vone te tije duke bere lista eh votave

1


Etiketa: , , ,

Pas