Aktualitet

Denoncohet abuzimi i radhës: Polici i FNSH tenton të përdhunojë studenten e Juridikut


               Publikuar në : 17:34 - 12/02/19 |
mapo.al

Një tjetër rast i rëndë është denoncuar nga qytetarët dhe publikuar në facebook nga Sali Berisha. Bëhet fjalë për një rast flagrant në fakultetin e Juridikut në Shkodër. Sipas studentit, polici i FNSH ka tentuar të perdhunoje nje studente. Sakaq, studentet e kane mbyllur në tualet derisa ka ardhur policia. Ashtu si në rastin e Kavajës, nuk ka asnjë deklarate deri më tani nga Policia e Shtetit për arrestimin e efektivitit të FNSH-së. Vetem një dite më pare në Malesine e Madhe u arrestua nje polic që I dergonte video erotike një 15 vjeçareje.


Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkoperdhunuesi me uniforme arrestohet nga studentet!

Polici i forcave te nderyrjes se shpejte vishet civil, tenton te perdhunoje studenten ne Fakultetin Juridik ne Shkoder.

Studentet e arrestojne dhe ndryjne ne banjo. Ju lumte!!

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Zoti Berisha tani sapo eshte arrestuar ne Fakultetin Juridik ne Shkoder nje polic i veshur civil i cili ka 2 dite qe ngacmon vajzat e fakultetit dhe njeren ka tentuat per ta perdhunuar. Perdhunuesi eshte efektiv i forcave te mderhyrjes se shpejte.Studentet vajza jane shokuar shume por me nderhyrjen e djemve perdhunuesi eshte mbajtur i mbyllur ne banjo deri sa ka ardhur policia. Policia dje nuk ka bere asgje. Ai ka qen edhe dje ku ka ngacmuar dhe nje pedagoge.Kjo eshte policia edvin kristaq rames.

*foto ilustruese


Etiketa: , , , , ,

Pas