Aktualitet

Denoncoi për shpërthim bombole gazi, policia i gjen tritol në banesë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:36 - 05/05/20 |
mapo.al

Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja e Sait Fikajt ditën e djeshme në Shkodër.


Në njoftimin zyrtar, policia bëri me dije se 52-vjeçari u plagos në banesë pasi i shpërtheu bombola e gazit, por gjithçka është ndryshe.


Fikaj po përgatiste lëndë plasëse, dhe nuk u plagos nga një shpërthim i bombolës së gazit, pas verifikimit nga autoritetet në banesën e 52-vjeçarit.


Menjëherë pas ngjarjes ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, por policia bën me dije se ai ka dhënë dëshmi të rreme ndaj unifromave blu.


 


Etiketa: , ,

Pas