Kryesore

Deputeti Adriatik Alimadhi dhe mjeku Roland Xhaxho shërohen nga koronavirusi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:16 - 15/04/20 |
mapo.al

Adriatik Alimadhi dhe Roland Xhaxho janë pjesë e 3 të shëruarve të ditës së sotme nga COVID -19.


Deputeti Adriatik Alimadhi dhe mjeku Roland Xhaxho kanë rezultuar negativ në testin e dytë të COVID-19. Megjithatë të dy do të vijojnë të qëndrojnë ende të shtruar në Spitalin Infektiv, pasi ende kanë probleme me mushkëritë dhe frymëmarrjen.


Qëndrimi te Infektivi nuk lidhet më me koronavirusin, por vetme shqetësimet e tjera që ata kanë. 


Lexo edhe:


Rritet numri i të infektuarve me koronavirus, 19 raste të reja


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas