Deputeti i PD “shkrin” së qeshuri demokratët dhe socialistët në Kuvend (VIDEO)

Seanca maratonë në Kuvend përveç debateve të forta nuk ka kaluar edhe pa të qeshura. Shkak është bërë fjalimi i deputetit demokrat, Saimir Korreshi. Deputeti kritikoi qeverinë, duke dhënë shembuj konkretë nga terreni, për të cilin tha se ata nuk e njohin, pasi nuk e shkelin bazën. Ndërkohë, fjalimi i tij shkaktoi shumë të qeshura … Continue reading Deputeti i PD “shkrin” së qeshuri demokratët dhe socialistët në Kuvend (VIDEO)