Aktualitet

Deputeti i PS feston ditëlindjen, e ftuar edhe opozita e re/FOTO

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:47 - 15/07/19 |
mapo.al

Deputeti socialist, Jurgis Çyrbja ka festuar ditëlindjen duke mbledhur kolegët e tij në një darkë në një restorant në Durrës. Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por surpriza është pikërisht aty mes të ftuarve. Çyrbja ka ftuar edhe disa prej deputetëve të opozitës së re të cilët duken krejtësisht të rehatuar në darkë po aq sa edhe socialistët.Mesa duket raportet mes tyre janë miqësore. Eshe pse mbetet i paqartë ky afrimitet kaq i shpejtë mes socialistëve dhe deputetëve të rinj të opozitës aq sa për të ndarë së bashku darka festive në restorant “Korali” në qytetin bregdetar të Durrësit.
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas