Aktualitet

Deputeti i ri Karamelo denoncon në polici: Më kanë kërcënuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:44 - 19/03/19 |
ro ot

Ligoraq Karamelo, hyri në parlament nga listat e PD në qarkun e Korçës. Pak ditë pasi mori mandatin, ai pretendon se e kanë kërcënuar dhe sharë për shkak se është bërë pjesë e parlamentit. Mësohet se Karamelo ka berë një denoncim në komisariatin e Korçës.


“Kam qene duke dalë nga lokali kur u kërcënova. Tre persona tentuan të më godasin, më quajtën tradhtar. Nuk tërhiqem nga mandati i deputetit. Bëra denoncimin. Njeri prej tyre është shoqëruar”, ka deklaruar ai.


(lajmi në përditësim)
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas