Aktualitet

Deputeti Luçiano Boçi i bashkohet ‘Foltores’ së Berishës në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:49 - 08/10/21 |
mapo.al

‘Foltorja’ e Elbasanit e organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ka mbledhur rreth saj demokratët e këtij qarku, ku ajo që bie në sy është edhe prezanca e deputetit Luçiano Boçit.


Në sheshin para Teatrit Skampa, shihen mbështetës të shumtë të ish-kryeministrit Sali Berisha.


Ata shprehen se Basha duhet të ikë pasi i gënjeu gjatë gjithë kohës në krye të PD-së dhe se Berisha po vjen për ta rikthyer PD-në në pushtet.Gjithashtu “Foltores” i është bashkuar edhe sekretari i PD-së, Blendi Himçi i cili u shpreh se është pro hapjes së Partisë Demokratike.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas