Aktualitet

Deputetja e PS probleme me tensionin, mbërrin me urgjencë ambulanca në Kuvend


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 16/09/21 |
mapo.al

Deputetja e Partisë Socialiste Tatjana Piro nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore dhe pranë Kuvendit ka mbërritur ambulanca.


Mësohet se deputetja socialiste ka pasur probleme me tensionin e lartë.


Ndërkohë ajo që vihet re është se një infermier që futet për t’i dhënë ndihmën e parë në ambientet e Kuvendit është pa maskë.28


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas