Kryesore

Dëshironte t’i blente shtëpi mamasë, modelja nxjerr në shitje… virgjërinë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:10 - 25/08/18 |
mapo.al

Një modele ka pushtuar rrjetet sociale pas njoftimit se do te shiste virgjerine e saj.


Mahbuba Mammadzada është një prej modeleve më të suksesshme të Azerbajxhanit, por thotë se i duhen paratë për t’i blerë një shtëpi nënës së saj dhe për t’i financuar studimet jashtë vendit.Ajo planifikon ta nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, nëpërmjet agjencisë Cinderella Escorts, ku femrat e reja ofrojnë seks për klientë të pasur, shpesh të moshuar.


“Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Unë dua që ajo të jetë krenare me mua“,- deklaroi 23-vjeçarja.

<
>
1_PAY-CEN-ModelVirginity-03 4F55C25D00000578-6091367-Azerbaijani_model_Mahbuba_Mammadzada_will_sell_her_virginity_for-m-29_1535039345497 4F55C42F00000578-6091367-image-a-11_1535038750876 4F55C47E00000578-6091367-Azerbaijani_model_Mahbuba_Mammadzada_hopes_to_buy_a_house_for_he-m-32_1535039478939 4F55C25500000578-6091367-image-a-12_1535038763491 32B62F36-7A07-47CC-AD6A-4DD558D97B0B 377d237aeaa5fd76975f -640-0-5b7efe9b8d13c 978cb27a-1e12-4401-82a5-19cdff8a7429_lighttable 881216_12 31920712_3063718193646336_5310748592175054848_n 1535043709_416_The-Azerbaijani-model-announces-plans-to-auction-its-virginity 20180824130806-dde89d4d732cac1920bde9715ac3fe44-desktop blogpost ebaodgz3zctq45b7fae7a006b8 Mahbuba-Mammadzada-Virginity-KOKO-TV-Nigeria-1 Mahbuba-Mammadzada-Virginity-KOKO-TV-Nigeria-6 Mahbuba-Mammadzada-Virginity-KOKO-TV-Nigeria-7 nnnnnnnnnnnnnnn-53 Screen-Shot-2018-08-23-at-12.27.44-PM-936x1024


Etiketa: , , , ,

Pas