Aktualitet

Dështimi i negociatave, Lulzim Basha konferencë në orën 18:30


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:51 - 18/10/19 |
ro ot

Partia Demokratike njofton se në orën 18:30, kreu i PD Lulzim Basha do të jetë në konferencë për mediat nga selia.


Konferenca lidhet me vendimin e Këshillit të Europës për negociatat e Shqipërisë me BE, ku për të tretin vit radhazi, ky proces dështon.


Kujtojmë që liderët e BE nuk arritën një marrëveshje për hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. 
 1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas