Aktualitet

Detaje – Kush është viktima e aksidentit në Kavajë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:14 - 25/03/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo mëson të tjera detaje në lidhje me aksidentin fatal në Qerret të Kavajës, ku humbi jetën një 65-vjeçar.

Mësohet se viktima Luan Veliu, banues në Kavajë, u përplas nga një automjet tip ‘Audi’ rreth orës 6:00 të mëngjesit.


Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga Mapo, në mjet kanë mbetur shenjat e përplasjes me kalimtarin.

Drejtuesi i makinës, Sulejman Xhama, është shoqruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.LEXO EDHE: 


Aksident me vdekje në Kavajë

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas