Aktualitet

Detaje nga vrasja e shqiptarit në Athinë, 1 vit më parë i shpëtoi një atentati


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:44 - 30/05/21 |
mapo.al

Mediat greke japin detaje të reja nga ekzekutimi i shqiptarit në Athinë. Dyshohet se vrasja është për shkak të larjes së hesapeve nga prishja e pazareve të drogës.


Rezulton se 34-vjeçari shqiptar ka qenë një person me precedent kriminal pasi është akuzuar e arrestuar më parë për trafik droge e grabitje.


Shkurtin e kaluar atij iu bë dhe një atentat në sheshin Attiki, por arriti të shpëtojë.29
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas