Aktualitet

Detaje nga zhdukja e 18-vjeçarit në Korab, e shoqëronin dy persona (Dëshmitë)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:05 - 23/05/20 |
mapo.al

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e 18-vjeçarit në malin e Korabit. Sipas familjarëve, i riu Ardian Pali ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të ardhura ekonomike.

Pali, prej 5 ditësh është shpallur i zhdukur. Burime për mediat bëjnë me dije se i riu ishte i shoqëruar me dy persona të tjerë në mal. Këta të fundit, në dëshminë e tyre kanë thënë se u ndanë nga Ardian Pali në mal, për shkak të një stuhie dhe nga ai moment nuk e panë më./BW/


 
LEXO EDHE: 


Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, 18-vjeçari i zhdukur prej 5 ditësh


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas