fbpx

Bota

Detaji që nuk u vu re, Trump nuk i jep dorën Theresa May (VIDEO)

               Publikuar në : 10:32 - 05/06/19 |
mapo.al

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ndodhet për një vizitë në Britani ku ka takuar Mbretëreshën si dhe kryeministren në largim, Theresa May. Por mediat kanë vënë re një detaj, në mometin kur Presidenti pritet nga May. Siç shihet në video, dy liderët nuk janë takuar me njëri-tjetrin. Presidenti amerikan shtrëngoi duart me burrin Philip të zonjës May ndërsa gruaja e tij, Melania shtrëngoi duart me kryeministren dhe më pas me burrin e saj.


Etiketa: , ,

Pas