Kryesore

Deti me dallgë, Meta poston foton: Vlora e bukur në çdo kohë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:34 - 24/01/21 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit.Ai ka zgjedhur Vlorën.


Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë.
Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.
6


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas