Kryesore

Dhuna ndaj të miturit tek Liqeni/ Pezullohet nga detyra një polic, në hetim tre të tjerë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:20 - 16/05/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje tek Liqeni Artificial në Tiranë. Disa oficerë policie kanë dhunuar një të ri pse kishte dalë për shëtitje jashtë orarit të lejuar.Raportohet se është pezulluar nga detyra efektivi G.N, i cili dhunoi të miturin, ndërsa tre policët të cilët ishin të pranishëm dhe ndihmuan kolegun në momentin e ngjarjes kanë marrë paralajmërim dhe po hetohen.


Në video e publikuar nga JOQ Albania, dallohen dy punonjës policie që i shtrengojnë me dhunë përtokë fytyrën të riut, ndërsa edhe e qëllojnë me shpullë.
Më pas e ngrenë atë dhe e shoqërojnë drejt makinës ndërsa njëri prej policëve vijon ta dhunojë duke e qëlluar në shpinë.LEXO EDHE: 


“Ai do të jem unë”/A i qendron Lleshaj deklaratës, pas dhunimit barbar të 15 vjeçarit

Dalin fotot/ Çfarë ndodhi me të miturin pasi u dhunua te Liqeni nga Policia

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas