Aktualitet

Dhuna në protestë/ Policia nis identifikimin e personave, priten arrestime


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:33 - 16/02/19 |
mapo.al

Burime për Mapo bëjnë të ditur se ka nisur identifikimi dhe procedimi për personat që goditën kryeministrine. Të njëjtat burime pohojnë gjithashtu se në orët e ardhshme priten arrestimet e para nga radhët e protestuesve të opozitës. /Gazeta Mapo/


1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas