Aktualitet

Dhunohet dhe shoqërohet gazetari Alfred Lela

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:25 - 17/05/20 |
mapo.al

Pak caste me parë është dhunuar dhe prangosur gazetari Alfred Lela.


Lela ishte prezent në vijen e parë të kordonit policor kur mbeshtetësit e Teatrit kane tentuar të cajnë rrethimin e t’i afrohen godinës.


Ky moment ka sjellë tension të madh. Pamjet janë dramatike. Gazetari Lela është perplasur në tokë, prangosur dhe shoqëruar drejt komisariatit.


Tensioni ështe i madh. Aktiviste, pëefaqesues të opozitës dhe artistë po tentojnë ti afrohen godinës.


 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas