Aktualitet

Dhunohet drejtoresha e Bashkisë Tiranë, Erinda Fino, arrestohet autori


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:53 - 16/06/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet ku policia raporton se është dhunuar drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreancionit.


Erinda Fino, 40 vjeçe, me detyrë Drejtuese e Agjensisë së Parqeve dhe Rekreacionit është dhunuar nga një person, me iniciale M.P.


Agresori tashmë është arrestuar nga policia, ndërsa ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht.“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës” i shtetasit M. P., 34 vjeç, pasi ka goditur për shkak të detyrës shtetasen E. F., 40 vjeçe, me detyrë me detyrë Drejtuese e Agjensisë së Parqeve dhe Rekreacionit”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas