Aktualitet

“Dhunohet fizikisht vëzhguesi i PD”- Alizoti: Është filmuar, Klosi të mbajë përgjegjësi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 25/04/21 |
mapo.al

Drejtuesi politik për qarkun e Beratit për Partinë Demokratike, Tomor Alizoti ka deklaruar se në Berat është dhunuar një vëzhgues demokrat.


Alizoti në fjalën e tij i ka bërë thirrje kundërshtarit të tij politik dhe drejtuesit të qarkut të PS-së Blendi Klosi që të tërheqë njerëzit e tij nga dhuna, pasi për këtë do të mbajë përgjegjësi personale.


Ndër të tjera ai ka thënë se çdo gjë është e filmuar dhe do i dorëzohet prokurorisë.“Sapo më kanë lajmëruar dhe në këtë qendër votimi është rrahur një vëzhgues i Partisë Demokratike. Si drejtues i qarkut të Beratit, i bëj thirrje drejtuesit të Partisë Socialiste, Blendi Klosi që të tërheqë zagarët e tij, se do të mbajë përgjegjësi personale ai dhe ata, çdo gjë është e filmuar,. Pas 30 vjetësh Partia Demokratike do të korrë një sukses të madh. Paralajmërojmë të gjithë zagarët e Klosit, nëse fitoni fitojeni nëse keni humbur keni humbur, pranojeni”, ka thënë Alizoti

Lexo edhe :  Punonjësit harrojnë zgarën ndezur, shkrumbohet lokali në Berat


1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas