Kronika

Dhunohet taksisti në Vlorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 10/07/18 |
mapo.al

Një taksist i lincesuar është sulmuar, duke u goditur me grushta. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në lagjen 24 maji në Vlorë.


Sipas policisë taksisti i dhunuar është Krenar Betaj.


Vetë taksisti thotë se është dhunuar nga një taksist i cili punon në mënyrë pirate.


“Ditë për ditë zihemi me taksixhinjtë piratë. Unë po rrija në makina, ai erdhi bashkë me djalin e tij dhe me goditën”,tha Betaj.Etiketa: , , ,

Pas