Aktualitet

Dhunoi futbollistët U-17 të Laçit, shoqërohet trajneri Ndue Tarazhi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:11 - 30/10/19 |
mapo.al

Trajneri Ndue Tarazhi, i cili u shfaq dje në një video amatore duke goditur me shpulla futbollistët U-17 të Laçit, është shoqëruar ditën e sotme në polici. Tarazhi është marrë në pyetje në orën 08:00. 


Të gjithë futbollistët e rinj qëndronin me kokat ulur teksa trajneri i ofendonte dhe i qëllonte. Tarazhi i dhunonte ata fizikisht, por edhe psikologjikisht. Kjo gjë ndodhte në prani të policëve.Etiketa: , , ,

Pas