Aktualitet

Dhunoi prindërit dhe të fejuarën dhe kanosi forcat e rendit, pranga të riut në Tiranë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 11/08/20 |
mapo.al

Një djalë në Tiranë nga rënë në pranga pas një denoncimi për konflikt në familjen e tij.


Mësohet se i riu kishte rrahur prindërit dhe të fejuarën.


Nuk është mjaftuar me kaq, por ka kanosur dhe forcat e rendit që shkuan të qetësojnë situatën.
Etiketa:

Pas