ShowBizz

Dhurata Dora dhe Azet performojnë para 15 mijë fansave në Gjermani


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:24 - 11/12/19 |
mapo.al

Dhurata Dora dhe Azet kanë perfomuar së bashku në skenë këngën “S’kam kohë”. Ata janë ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë përpara rreth 15 mijë personave.


Këngëtarja që po korr shumë sukses ndërkombëtar falë bashkëpunimeve të saj, i është bashkëngjitur reperit Azet në performancën e këngës “S’kam kohë”.

Gjithashtu edhe reperja e famshme Loredana Zefi ka qenë pjesë e koncertit.


1
Etiketa: , , ,

Pas