ShowBizz

Dhurata Dora me pamjen e re, s’keni për ta njohur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:18 - 31/08/19 |
mapo.al

Dhurata Dora prej vitesh tashmë është kthyer në një ndër këngëtaret më të dëgjuara dhe të pëlqyera jo vetëm brenda, por edhe jashtë Shqipërisë. Kënga e saj “Zemër” theu rekorde në Youtube dhe u bë shumë e famshme në disa vende.Dhurata gjithmonë ka qenë shumë e guximshme dhe ka bërë ndryshime drastike në pamjen e saj. Ndonëse prej kohësh ishim mësuar ta shihnim me flokët e zeza, së fundmi këngëtarja i ka habitur të gjithë teksa ka treguar nëpërmjet disa postimeve që ka ndryshuar look.

Dhurata ka publikuar disa video ku shfaqet me flokët e shkurtra dhe ka ndryshuar ngjyrën, duke i bërë me nuanca çokollate.Xing

1


Etiketa:

Pas