Bota

Diagnostikohet me kancer gjiri, pornostarja i kërkon ndihmë fansave
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:37 - 05/02/19 |
mapo.al

Një aktore filmash për të rritur u ka kërkuar ndihmë financiare fansave të saj pasi u diagnostikua me kancer gjiri.Japonezja Marica Hase, e njohur si Marika, mori lajmin e keq vitin e kaluar dhe tani i duhen rreth 50 mijë dollarë për operacionin dhe trajtimin, në mënyrë që të kalojë sëmundjen dhe të kthehet në profesionin e saj.


37-vjeçarja e lindur në Tokio dhe me banim në Los Angeles ka nisur një fushatë në GoFundMe dhe shpreson që të grumbullojë paratë brenda muajit, për të nisur sa më shpejt trajtimin.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas