Diana Ziu sulmon sërish Grabockën: Të heqë dorë nga festivali i RTSH-së

Kompozitorja Diana Ziu vijon të sulmojë regjisoren dhe producenten Vera Grabocka, për refuzimin që iu bë këngës së saj në Festivalin e 58-të të Radio Televizionit Shqiptar. Pas letrës publike, të postuar para pak ditësh në rrjetin social “Facebook”, Diana Ziu u shpreh në rubrikën “Opinion” në News 24 se Vera është një person që … Continue reading Diana Ziu sulmon sërish Grabockën: Të heqë dorë nga festivali i RTSH-së