Kryesore

Diell dhe rërë: Ja si festohet Krishtlindja atje ‘poshtë’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 25/12/18 |
mapo.al

Australia dhe Zelanda duken si një tjetër botë. Anglezët e quajnë ‘Down Under’ dhe pikërisht në pjesën tjetër të botës, atje poshtë, Krishtlindjet festohen ndryshe.


Koha ka qenë perfekte dhe mijëra njerëz kanë vërshuar në plazh.


Atmosfera festive vjen përmes këtyre fotove.Pavarësisht se me simbole që vijnë nga vendet e ftohta, australianët e kanë shijuar momentin.


<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16Etiketa: , , , ,

Pas