Kryesore

Diell dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit sot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 21/06/20 |
mapo.al

Shërbimit Meteorologjik bën të ditur se sot do ketë kohë me diell dhe temperatura të përshtatshme, por në pjesën veriore e verilindore gjatë mesditës, do të shfaqen reshjet e shiut.


Moti do të nisë i kthjellët, por vranësirat në zhvillim përgjatë zonave malore dhe pranë tyre do të pasohen nga reshje shiu të përkohshme dhe në lindje mundësi për shtrëngata me rrufe.


Sipas njoftimit era, do të mbizotërojë nga veriperëndimi e lehtë dhe e vrullshme në bregdet duke sjellë shtim të dallgëzimit të forcës 3 deri 4 ballë ndërsa temperaturat do të regjistrojnë si më poshtë:
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas