Aktualitet

“Diell përgjatë gjithë ditës” – Parashikimi i motit sot














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:45 - 21/02/21 |
mapo.al

Masat ajrore të qendrueshme do të vijojnë të ndikojnë vendin tonë edhe përgjatë fundjavës dhe fillimit të javës vijuese.






Moti parashikohet kryesisht i kthjellët dhe me vranësira kalimtare, këto më të theksuara ditën e sotme.


Era nga veriperëndimi-jugperëndimi, me shpejtësi 1-8m/sek. Valëzimi në dete, i forcës 1-2 ballë.







Temperaturat do të pësojnë rritje graduale në të dyja vlerat.




1




Etiketa:

Pas