Aktualitet

Diell por edhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 18/03/20 |
mapo.al

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në zonën Veriperëndimore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të pakta të shiut.


Era do të jetë me intesitet të lartë nga kuadrati i Jugperëndimit (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet.


Valëzimi i forcës 5 me larësi vale 1,5 –2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie në mesditë.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas