KMR

Dieta “sekrete” transformon 23-vjeçaren, tashmë një superpjeshkë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:35 - 22/05/18 |
mapo.al

Një 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti duke ndjekur një dietë me pak karbohidrate dhe shumë yndyra.


E teksa për shumicën e njerëzve ekziston ideja se yndyrat të shëndoshin, transformimi i Mari Llewellyn është prova se një dietë e kontrolluar ushqimore sjell edhe rezultate mahnitëse.Ajo peshonte 111 kg derisa vendosi të ndryshonte mënyrën e të ngrënit, duke arritur të humbiste 32 kg brenda një periudhe një vjeçare.


Një arritje e madhe për 23-vjeçaren, e cila ka treguar se për shumë vite kishte provuar forma të ndryshme për të rënë nga pesha, por deri para 1 viti asgjë nuk kishte dhënë rezultat.

 

<
>
11-55 8-57 4-86 3-96 2-97


Etiketa: , , ,

Pas