Aktualitet

Digitalb heq sinjalin e Klan dhe Klan Plus, ja arsyeja
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 01/08/19 |
mapo.al

Dështojnë negociatat për rinovimin e kontratës


Prej ditës së sotme, kompania Digitalb ka hequr nga platforma e saj sinjalin e Tv Klan dhe Klan Plus. Kjo si rezultat i dështimit të negociatave për rinovimin e kontratës së re mes dy kompanive.


Ndërkohe Klan njofton shikuesit e tij që e kanë ndjekur nepërmjet platformës Digitalb se prej ditës së sotme sinjali i Tv Klan dhe Klan Plus veç platformës pa pagesë digitale tokësore, është edhe në transmetim satelitor në platformën Tring si dhe në të gjithë kompanitë kabllore dhe IPTV në Shqipëri, Kosovë dhe në Europë. /Klan/

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas