Kronika

Digjen dy makina gjatë natës në Vlorë, dyshimet e para
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 25/10/20 |
mapo.al

Dy makina janë shkrumbuar gjatë natës në Vlorë.


Policia njofton se mjetet kanë qenë të parkuar, kur kanë shpërthyer në flakë, ndërsa iu përkasin dy grave.


 Njoftimi i policisë
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Pavarësia” Vlorë, kanë marrë flakë në parkim 2 automjete, ku si pasojë automjeti i markës Smart në pronësi të shtetases K.D., është djegur plotësisht dhe automjeti i markës Volkswagen në pronësi të shtetases F.F., është djegur pjesërisht, dyshohet se ngjarja është aksidentale.


Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen e ndodhur.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas